SCFS5000
Semtech CorporationSemtech Corporation
Semtech Corporation
Малюнак можа быць прадстаўленне. См спецыфікацыі дэталяў прадукту.
Агляд прадукту
Частка нумар: SCFS5000
Вытворца / Вытворца: Semtech
Апісанне Прадукта DIODE GEN PURP 5KV 500MA AXIAL
лісткі:
RoHs Статус Змяшчае свінец / RoHS неадпаведным
фота Стан 616 pcs stock
карабель З Ганконг
перасылка Шлях DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 616 pcs
Спасылка Кошт (у доларах ЗША)
25 pcs
запыт Цытаваць
  • Кол-у:
Калі ласка, дайце нам сваю мэтавую цану, калі колькасць больш, чым тых, якія адлюстроўваюцца.
  • Частка нумар
  • Назва кампаніі
  • кантактная асоба
  • электронная пошта
  • паведамленне
характарыстыкі SCFS5000
Частка нумар SCFS5000 вытворца Semtech Corporation
апісанне DIODE GEN PURP 5KV 500MA AXIAL Бессвинцовый Статус / Статус RoHS Змяшчае свінец / RoHS неадпаведным
Даступнае колькасць 616 pcs спецыфікацыя
Напружанне - Пікавы зваротны (Макс) Standard Напружанне - Forward (Vf) (Max) @ Калі 500mA
Напружанне - Разбіўка - серыя -
статус RoHS Bulk Адваротнае час аднаўлення (ТІР) Fast Recovery = 200mA (Io)
Супраціў @, калі F - палярызацыя Axial
Рабочая тэмпература - Junction 150ns тып ўстаноўкі Through Hole
Вільгаць Узровень адчувальнасці (MSL) 1 (Unlimited) Вытворца Part Number SCFS5000
пашыранае апісанне Diode Standard 5000V (5kV) 500mA Through Hole дыёд канфігурацыі 1µA @ 5000V
апісанне DIODE GEN PURP 5KV 500MA AXIAL Ток - Зваротныя ўцечкі @ Vr 5.75V @ 500mA
Ток - сярэдні выпрастаныя (Io) (на дыёд) 5000V (5kV) Ёмістнай @ Vr, F -55°C ~ 150°C