SCFS2000
SemtechSemtech
Semtech
Малюнак можа быць прадстаўленне. См спецыфікацыі дэталяў прадукту.
Агляд прадукту
Частка нумар: SCFS2000
Вытворца / Вытворца: Semtech
Апісанне Прадукта DIODE GEN PURP 2KV 1.5A AXIAL
лісткі: SCFS2000.pdf
RoHs Статус Змяшчае свінец / RoHS неадпаведным
фота Стан 949 pcs stock
карабель З Ганконг
перасылка Шлях DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 949 pcs
Спасылка Кошт (у доларах ЗША)
10 pcs
запыт Цытаваць
  • Кол-у:
Калі ласка, дайце нам сваю мэтавую цану, калі колькасць больш, чым тых, якія адлюстроўваюцца.
  • Частка нумар
  • Назва кампаніі
  • кантактная асоба
  • электронная пошта
  • паведамленне
характарыстыкі SCFS2000
Частка нумар SCFS2000 вытворца Semtech
апісанне DIODE GEN PURP 2KV 1.5A AXIAL Бессвинцовый Статус / Статус RoHS Змяшчае свінец / RoHS неадпаведным
Даступнае колькасць 949 pcs спецыфікацыя SCFS2000.pdf
Напружанне - Forward (Vf) (Max) @ Калі 5.4V @ 3A Напружанне харчавання - DC Reverse (Vr) (Макс) 2000V
Пастаўшчык Камплект прылад - хуткасць Fast Recovery = 200mA (Io)
серыя - Адваротнае час аднаўлення (ТІР) 150ns
ўпакоўка Bulk Упакоўка / Axial
Рабочая тэмпература - Junction -55°C ~ 150°C тып ўстаноўкі Through Hole
дыёд тыпу Standard Падрабязнае апісанне Diode Standard 2000V 1.5A Through Hole
Ток - Зваротныя ўцечкі @ Vr 5µA @ 2000V Ток - сярэдні выпрастаны (Io) 1.5A