DNR30US12
XP PowerXP Power
DNR30US12 Image
Малюнак можа быць прадстаўленне. См спецыфікацыі дэталяў прадукту.
Агляд прадукту
Частка нумар: DNR30US12
Вытворца / Вытворца: XP Power
Апісанне Прадукта AC/DC CONVERTER 12V 30W
лісткі: DNR30US12.pdf
RoHs Статус Свінец / Адпавядае RoHS
фота Стан 2226 pcs stock
карабель З Ганконг
перасылка Шлях DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 2226 pcs
Спасылка Кошт (у доларах ЗША)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
запыт Цытаваць
  • Кол-у:
Калі ласка, дайце нам сваю мэтавую цану, калі колькасць больш, чым тых, якія адлюстроўваюцца.
  • Частка нумар
  • Назва кампаніі
  • кантактная асоба
  • электронная пошта
  • паведамленне
характарыстыкі DNR30US12
Частка нумар DNR30US12 вытворца XP Power
апісанне AC/DC CONVERTER 12V 30W Бессвинцовый Статус / Статус RoHS Свінец / Адпавядае RoHS
Даступнае колькасць 2226 pcs спецыфікацыя DNR30US12.pdf
Напружанне - Выхад 4 - Напружанне - Выхад 3 -
Напружанне - Выхад 2 - Напружанне - Выхад 1 12V
Напружанне - Ізаляцыя 3kV Напружанне - Уваход 90 ~ 264 VAC
тып Enclosed Памер / Dimension 4.53" L x 1.59" W x 3.54" H (115.0mm x 40.5mm x 90.0mm)
серыя DNR Магутнасць (Вт) 30W
іншыя назвы 1470-1098 Працоўная тэмпература -20°C ~ 70°C (With Derating)
колькасць выхадаў 1 тып ўстаноўкі DIN Rail
Вільгаць Узровень адчувальнасці (MSL) Not Applicable Мінімальная нагрузка Требуемая No
ККД 84% Падрабязнае апісанне Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 2.5A 90 ~ 264 VAC Input
Ток - Выхадны (Макс) 2.5A сертыфікаты CE