RC1KB150K
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
Stackpole Electronics, Inc.
Малюнак можа быць прадстаўленне. См спецыфікацыі дэталяў прадукту.
Агляд прадукту
Частка нумар: RC1KB150K
Апісанне Прадукта RES 150K OHM 1W 10% AXIAL
лісткі: 1.RC1KB150K.pdf2.RC1KB150K.pdf
RoHs Статус Свінец / Адпавядае RoHS
фота Стан 5703 pcs stock
карабель З Ганконг
перасылка Шлях DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 5703 pcs
запыт Цытаваць
  • Кол-у:
Калі ласка, дайце нам сваю мэтавую цану, калі колькасць больш, чым тых, якія адлюстроўваюцца.
  • Частка нумар
  • Назва кампаніі
  • кантактная асоба
  • электронная пошта
  • паведамленне
характарыстыкі RC1KB150K
Частка нумар RC1KB150K вытворца Stackpole Electronics, Inc.
апісанне RES 150K OHM 1W 10% AXIAL Бессвинцовый Статус / Статус RoHS Свінец / Адпавядае RoHS
Даступнае колькасць 5703 pcs спецыфікацыя 1.RC1KB150K.pdf2.RC1KB150K.pdf
талерантнасць ±10% тэмпературны каэфіцыент -
Пастаўшчык Камплект прылад Axial Памер / Dimension 0.224" Dia x 0.563" L (5.70mm x 14.30mm)
серыя RC супраціў 150 kOhms
Магутнасць (Вт) 1W ўпакоўка Bulk
Упакоўка / Axial іншыя назвы RC 1 150K 10% A