SCDAS15FF
SemtechSemtech
Semtech
Малюнак можа быць прадстаўленне. См спецыфікацыі дэталяў прадукту.
Агляд прадукту
Частка нумар: SCDAS15FF
Вытворца / Вытворца: Semtech
Апісанне Прадукта RECT ASSY DBLER 150V 21.25A SFST
лісткі: SCDAS15FF.pdf
RoHs Статус Змяшчае свінец / RoHS неадпаведным
фота Стан 152 pcs stock
карабель З Ганконг
перасылка Шлях DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 152 pcs
Спасылка Кошт (у доларах ЗША)
10 pcs
запыт Цытаваць
  • Кол-у:
Калі ласка, дайце нам сваю мэтавую цану, калі колькасць больш, чым тых, якія адлюстроўваюцца.
  • Частка нумар
  • Назва кампаніі
  • кантактная асоба
  • электронная пошта
  • паведамленне
характарыстыкі SCDAS15FF
Частка нумар SCDAS15FF вытворца Semtech
апісанне RECT ASSY DBLER 150V 21.25A SFST Бессвинцовый Статус / Статус RoHS Змяшчае свінец / RoHS неадпаведным
Даступнае колькасць 152 pcs спецыфікацыя SCDAS15FF.pdf
Напружанне - Forward (Vf) (Max) @ Калі 970mV @ 30A Напружанне харчавання - DC Reverse (Vr) (Макс) 150V
Пастаўшчык Камплект прылад - хуткасць Fast Recovery = 200mA (Io)
серыя - Адваротнае час аднаўлення (ТІР) 30ns
ўпакоўка Bulk Упакоўка / Module
Рабочая тэмпература - Junction -55°C ~ 150°C тып ўстаноўкі Through Hole
дыёд тыпу - дыёд канфігурацыі -
Падрабязнае апісанне Diode Array 150V 21.25A Through Hole Module Ток - Зваротныя ўцечкі @ Vr 60µA @ 150V
Ток - сярэдні выпрастаныя (Io) (на дыёд) 21.25A
адгрузка
★ Час дастаўкі спатрэбіцца 2-4 дзён для большасці з краіны ва ўсім свеце па DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
пасляпродажным гарантыі
Якія адносяцца тэгі
Спадарожныя тавары
SCDA10FF
SCDA10FF
апісанне: ASSY DBLER RECT 100V 2.25A SFST
у запасе: 1391 pcs
спампаваць: SCDA10FF.pdf
RFQ
SCDA1F
SCDA1F
апісанне: ASSY DBLER RECT 100V 1.5A FAST
у запасе: 1598 pcs
спампаваць: SCDA1F.pdf
RFQ
SCDQ5542P
SCDQ5542P
вытворцы: OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
апісанне: INTELLIGENT DISP 4CHAR 5X5 HER
спампаваць: SCDQ5542P.pdf
SCDAR4
SCDAR4
апісанне: ASSY DBLER 400V 22.5A STD REC
у запасе: 490 pcs
спампаваць: SCDAR4.pdf
SCDA4F
SCDA4F
апісанне: ASSY DBLER RECT 400V 1.5A FAST
спампаваць: SCDA4F.pdf
SCDA4
SCDA4
спампаваць: SCDA4.pdf
SCDAS4F
SCDAS4F
апісанне: RECT ASSY DBLER 400V 20A FAST
у запасе: 135 pcs
спампаваць: SCDAS4F.pdf
SCDQ5541Q
SCDQ5541Q
апісанне: DISPLAY 4CHAR .134" 5X5 YLW QSIP
спампаваць: SCDQ5541Q.pdf
SCDA6
SCDA6
апісанне: ASSY DBLER 600V 2.5A STD REC
спампаваць: SCDA6.pdf
SCDAS6
SCDAS6
апісанне: REC ASSY DBLER 600V 21.25A STD
у запасе: 140 pcs
спампаваць: SCDAS6.pdf
апісанне: DISPLAY 4CHAR .134" 5X5 YLW SIP
спампаваць: SCDQ5541P.pdf
SCDAS2
SCDAS2
апісанне: REC ASSY DBLER 200V 21.25A STD
у запасе: 127 pcs
спампаваць: SCDAS2.pdf
навіны галіны
Rohm дадае 10 аўтамабільных MOSFETs SiC
«Увядзенне серыі SCT3xxxxxHR дазваляе Rohm прапанаваць самую ...
ON дадае SiC MOSFETs
ON Semiconductor прадставіла два карбіду крэмнію MOSFETs, накірав...
АТЭС: TI думае бакоў, каб зрабіць AC-DC чып з 15mW чакання