STTH2003CT
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STTH2003CT Image
Малюнак можа быць прадстаўленне. См спецыфікацыі дэталяў прадукту.
Агляд прадукту
Частка нумар: STTH2003CT
Вытворца / Вытворца: STMicroelectronics
Апісанне Прадукта DIODE ARRAY GP 300V 10A TO220AB
лісткі: STTH2003CT.pdf
RoHs Статус Свінец / Адпавядае RoHS
фота Стан 39780 pcs stock
карабель З Ганконг
перасылка Шлях DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 39780 pcs
Спасылка Кошт (у доларах ЗША)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
запыт Цытаваць
  • Кол-у:
Калі ласка, дайце нам сваю мэтавую цану, калі колькасць больш, чым тых, якія адлюстроўваюцца.
  • Частка нумар
  • Назва кампаніі
  • кантактная асоба
  • электронная пошта
  • паведамленне
характарыстыкі STTH2003CT
Частка нумар STTH2003CT вытворца STMicroelectronics
апісанне DIODE ARRAY GP 300V 10A TO220AB Бессвинцовый Статус / Статус RoHS Свінец / Адпавядае RoHS
Даступнае колькасць 39780 pcs спецыфікацыя STTH2003CT.pdf
Напружанне - Forward (Vf) (Max) @ Калі 1.25V @ 10A Напружанне харчавання - DC Reverse (Vr) (Макс) 300V
Пастаўшчык Камплект прылад TO-220AB хуткасць Fast Recovery = 200mA (Io)
серыя - Адваротнае час аднаўлення (ТІР) 35ns
ўпакоўка Tube Упакоўка / TO-220-3
іншыя назвы 497-2743-5 Рабочая тэмпература - Junction 175°C (Max)
тып ўстаноўкі Through Hole Вільгаць Узровень адчувальнасці (MSL) 1 (Unlimited)
Бессвинцовый Статус / Статус RoHS Lead free / RoHS Compliant дыёд тыпу Standard
дыёд канфігурацыі 1 Pair Common Cathode Падрабязнае апісанне Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 300V 10A Through Hole TO-220-3
Ток - Зваротныя ўцечкі @ Vr 20µA @ 300V Ток - сярэдні выпрастаныя (Io) (на дыёд) 10A