2277100-R
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Малюнак можа быць прадстаўленне. См спецыфікацыі дэталяў прадукту.
Агляд прадукту
Частка нумар: 2277100-R
Вытворца / Вытворца: Microsemi
Апісанне Прадукта ADAPTEC RAID 8885Q SINGLE
лісткі: 2277100-R.pdf
RoHs Статус адпавядае RoHS
фота Стан 94 pcs stock
карабель З Ганконг
перасылка Шлях DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 94 pcs
Спасылка Кошт (у доларах ЗША)
5 pcs
запыт Цытаваць
  • Кол-у:
Калі ласка, дайце нам сваю мэтавую цану, калі колькасць больш, чым тых, якія адлюстроўваюцца.
  • Частка нумар
  • Назва кампаніі
  • кантактная асоба
  • электронная пошта
  • паведамленне
характарыстыкі 2277100-R
Частка нумар 2277100-R вытворца Microsemi
апісанне ADAPTEC RAID 8885Q SINGLE Бессвинцовый Статус / Статус RoHS адпавядае RoHS
Даступнае колькасць 94 pcs спецыфікацыя 2277100-R.pdf
тып SAS/SATA серыя Adaptec® 8Q
статус RoHS RoHS Compliant колькасць партоў 16
інтэрфейс PCI Express Падрабязнае апісанне SAS/SATA Adapter Card PCI Express
адгрузка
★ Час дастаўкі спатрэбіцца 2-4 дзён для большасці з краіны ва ўсім свеце па DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
пасляпродажным гарантыі
Якія адносяцца тэгі
Спадарожныя тавары
вытворцы: Phoenix Contact
апісанне: CURR SENSE XFMR 1:80 400A DIN RL
у запасе: 2224 pcs
спампаваць: 2277129.pdf
RFQ
вытворцы: Phoenix Contact
апісанне: CURR SENSE XFMR 1:50 250A DIN RL
у запасе: 2426 pcs
спампаваць:
RFQ
спампаваць: 2277093.pdf
апісанне: CURR SENSE XFMR 1:160 800A DIN
апісанне: CURR SENSE XFMR 250A DIN RAIL
апісанне: CURR SENSE XFMR 1:20 100A DIN RL
апісанне: CURR SENSE XFMR 1:30 150A DIN RL
вытворцы: Agastat Relays / TE Connectivity
апісанне: CONN BNC RCPT STR 50 OHM SOLDER
апісанне: CURR SENSE XFMR 1:120 600A DIN
спампаваць:
навіны галіны
Rohm дадае 10 аўтамабільных MOSFETs SiC
«Увядзенне серыі SCT3xxxxxHR дазваляе Rohm прапанаваць самую ...
ON дадае SiC MOSFETs
ON Semiconductor прадставіла два карбіду крэмнію MOSFETs, накірав...
АТЭС: TI думае бакоў, каб зрабіць AC-DC чып з 15mW чакання